Szkoła Podstawowa Rokity

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat…" (J. Korczak)

"PRZEDSZKOLAKI TO FAJNE DZIECIAKI"

W roku szkolnym 2010/2011 powstało w naszej szkole przedszkole. Mieści się ono na piętrze budynku w sali numer 6. Czynne jest od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do godz. 13.00. Do przedszkola uczęszcza 14 dzieci trzyletnich i czteroletnich. Są to dzieci z Rokit, Jasienia, Doliny Jadwigi. Wychowawczynią jest p.Emilia Jaśniak. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczą w zajęciach. Mają możliwość rozwoju, zawiązują swoje " pierwsze przyjaźnie"…
Pod czujnym okiem wychowawczyni oraz opiekunki p. Marty Stricker dzieci rozwijają swoje zdolności manualne, kulinarne, intelektualne. Korzystają ze stołówki oraz biblioteki szkolnej. Co dwa tygodnie w piątek odbywają się spotkania z bajką, podczas których uczniowie kl. VI pod kierunkiem p. Marzeny Bartelik w specjalnie przygotowanych strojach przedstawiają bajkę. Maluchy z otwartymi buziami wpatrują się w "aktorów". Przedszkolaki są ciekawe świata, uwielbiają nowe doświadczenia i wyzwania.

Serdecznie dziękujemy Drogim Rodzicom za pomoc
w przygotowaniu uroczystego spotkania dnia 15 lutego 2011r.

Dzieci, Dyrekcja oraz Wychowawczyni.

PARK DINOZAURÓW W ŁEBIE - 1

PARK DINOZAURÓW W ŁEBIE - 2