Szkoła Podstawowa Rokity

NASI WSPANIALI UCZNIOWIE

PRZEDSZKOLE

Grupa liczy 14 dzieci: 5dziewczynek, 9 chłopców. Wychowawcą jest p. Emilia Jaśniak.

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Oddział liczy 20 uczniów: 11 dziewczynek, 9 chłopców. Wychowawcą jest p. Dorota Czaja.

KLASA I

Klasa liczy 25 uczniów: 12 dziewczynek, 13 chłopców. Wychowawcą jest p. Bożena Labuda.

KLASA II

Klasa liczy 20 uczniów: 12 dziewczynek, 8 chłopców. Wychowawcą jest p. Dorota Finster - Dziadek.

KLASA III

Klasa liczy 26 uczniówi: 14 dziewczynek, 12 chłopców. Wychowawcą jest p. Jolanta Szczerba.

KLASA IV

Klasa liczy 23 uczniów: 14 dziewczynek, 9 chłopców. Wychowawcą jest p. Halina Krauze.

KLASA V

Klasa liczy 27 uczniów: 13 dziewczynek, 14 chłopców. Wychowawcą jest p. Katarzyna Sywanycz.

KLASA VI

Klasa liczy 21 uczniów: 12 dziewczynek, 9 chłopców. Wychowawcą jest p. Anna Partyka.